آنم آرزوست

بعد از مدت ها بازم اومدم و یه آب و جاروئی و یه هفت سینی و یه سمنوئی. هی هی هی انگار همین دیروز بود آخرین روز سالی که گذشت و نوشتم دیگه امسال سیگار نمی کشم . الان یه مدت هست که خدا وکیلی ترک هستم و نمی کشم  یادش به خیر .. خدائی یه حال و هوای دیگه ای داره وقتی تو محیط مجازی میگردی و یه خونه تکونی حسی و ...با اینکه فکر نمی کنم کسی بیاد و سر بزنه همین که حسم اینجا ها میپلکه من ازش راضی هستم و یه حس خوبی از این که اینجا هستم رو دارم یه جورائی حس می کنم اون درونیاتم رو اینجا گاهی خاک می کنمُ گاهی زنده به گور و گاهی هم تولد ... مثل سرشتن از نو ... فکر می کنم همیشه برای یک تصمیم نیاز به تولدی دوباره هست و امسا هم با یه تصمیم جدید اومدم برای تولدی دوباره.


قول ها و آرزوها

آرزو مثل همیشه سلامتی واسه همه تون . اونائی که اخم می کنن .اونائی که فراموشکارن ُ اونائی که نمی خندن ُ اونائی که حسرت می خورن ُ اونائی که شاد  هستن ُ اونائی که تنها هستن ُ اونائی که کنار هم ارامش دارن و ...
قول : اول اینکه امسال دیگه از خونه پدری با همه دلخوشی ها و غم هاش جدا میشم و به زندگی جدیدم وصلت می کنم و به قولی میرم سر خونه و زندگی خودم . قول میدم که شوهر خوبی باشم و به اصطلاح خودمون مرد زندگی زرهووووووو میدونم که همسر عزیزم از زندگی کنارم راضی هستی (۱۰ الی ۲۰٪)  :))قول میدم این رضایت رو ۱٪ دیگه هم افزایش بدم:))))
دوم: امسال واسه مهندسی سخت افزار (فراگیر پیام نور) شرکت کردم که تیرماه امتحانات دانش پذیری رو میدم . قول میدم که خوب باشم و بهتر از قبل عمل کنم .
اینم یه هفت سین خوشگل واسه آدمای با حال دیوونه عین خودم

21158.jpg

/ 0 نظر / 6 بازدید